Jak ušetřit za volání? Stačí změnit operátora
Finance

Jak ušetřit za volání? Stačí změnit operátora

I když drtivá většina z nás má u svého mobilního operátora nějaký výhodný balíček, díky kterému má doslova povoleno volat neustále, aniž by po měsíci zaplatil nějakou enormní sumu, pravdou je, že se najdou i ti, kteří za volání utrácí nesmyslné sumy peněz. V současné době však nemusíte za volání a SMS platit ohromné sumy peněz, stačí, když si změníte operátora a uvidíte, že za volání lze platit daleko méně, než kolik jste platili doposud. V případě, že chcete ušetřit, je čas se porozhlédnout po výhodných tarifech u konkurence.

Už dávno neplatí vyhrožování

V minulosti na operátory platilo vyhrožování, a sice například takové, že pokud nedají operátoři slevu, tak přejdete jinam. Jenže tento způsob získání výhodnějšího tarifu operátoři už dávno prokoukli, už dávno pochopili, že si tímto lidé jen ověřují, co to udělá. Pokud tedy toužíte po slevě nebo nějaké výhodě, zkuste se poptat u konkurence. V případě, že konkurence nabídne výhodnější tarif, jen podepište smlouvu tam a bývalému operátorovi pošlete výpověď. Možná právě tehdy se dočkáte případné lepší nabídky, pokud výhodnější nabídka nepřijde, nezoufejte – máte zajištěného lepšího operátora.

Už dávno nemusíte kupovat novou SIM kartu a mít nové telefonní číslo

Mnozí lidé nechtějí přecházet k novému operátorovi, jelikož se obávají toho, co přijde, a sice koupě nové SIM karty a nové číslo, které bude muset člověk poslat všem známým i méně známým lidem, které v telefonu měl uložené. Pravdou však je, že dneska nemusíte kupovat novou SIM kartu, dokonce nemusíte dostávat nové číslo. Jen požádáte o přenos původního čísla, což je daleko výhodnější a snazší. Nebudete muset nové číslo posílat rodině ani kamarádům, nebudete m uset ani úřadům diktovat nový kontakt.

Hit jménem virtuální operátor

Už jste se seznámili s virtuálními operátory? Není třeba se jich obávat, je to v současné době spíše hit. Dokonce jsou v mnoha případech i výhodnější, například ČEZ Mobil má zajímavý měsíční tarif bez závazků. Za zmínku stojí také Sazka Mobil nebo Tesco Mobil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *