Tři knihy, které by si měl přečíst každý byznysmen
Podnikání

Tři knihy, které by si měl přečíst každý byznysmen

Každý úspěšný člověk ví, že základem úspěchu je neustálé vzdělávání se. Pokud se člověk nevzdělává, tak doslova skomírá. Je velice důležité investovat svůj čas do seberozvoje, protože jenom tak může člověk uspět. Člověk však nemusí chodit jenom na semináře, ale může vzdělávat třeba díky knihám. Jenom stačí vědět, jaké knihy číst.  

Do dneška bylo napsáno tolik knih, které jsou motivaci i jemným nakopnutím. Pojďme si zmínit několik z nich. Mluvíme konkrétně o knihách, které by si měl přečíst naprosto každý byznysmen. Ať už má za cíl vybudovat velké impérium nebo jen chce založit vlastní značku oblečení.  

Žádné výmluvy 

Jednou z knih, která stojí za přečtení a kterou by si měl přečíst naprosto každý byznysmen je kniha “Žádné výmluvy”. Stojí za ní Brian Tracy, což je jeden z nejznámějších motivačních řečníků vůbec. Jeho slova vás nakopnou k tomu, abyste za sebou měli opravdu výjimečné výsledky.  

Kniha není nijak náročná. Skládá se z jedenadvaceti kapitol, ve kterých vám bude okázáno, jak do svého života přinést disciplínu. Pomůže vám tedy nejen v profesním životě, ale také se kladně projeví i na tom osobním.  

Nejbohatší muž v Babylonu 

Jednou z nejvýstižnějších knih, které kdy byly napsány o bohatství, je kniha “Nejbohatší muž v Babylonu”. Jedná se o knihu, která přináší opravdu cenné rady o tom, jak máme nahlížet na spoření, jak máme své bohatství tvořit, jak se máme stát finančně svobodným člověkem. Mluvíme tu o knize, která prozradí, jak důležité je nechávat peníze, aby pracovaly pro nás a ně my pro ně.  

Čtyřhodinový pracovní týden 

Tim Ferris před lety napsal unikátní knihu – “Čtyřhodinový pracovní týden”. Mluvíme tu o knize, která může naprosto změnit váš život. Mluvíme o knize, díky které budete pracovat efektivněji, ovšem nikoli na úkor svého volného času.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *