Jak svůj volný čas tráví nejbohatší lidé planety?
Podnikání

Jak svůj volný čas tráví nejbohatší lidé planety?

Inspirovat se od bohatých můžeme opravdu různě. Můžeme se od nich inspirovat, motivovat se, můžou být naším pohonným motorem, který nás žene kupředu. Pro mnoho lidí jsou nejbohatší lidé planety jakýmisi idoly, které se snaží napodobovat i ve volném čase. Otázkou však je, co nejbohatší lidé ve volném čase dělají? A na tuto otázku si pojďme říct odpověď.  

Ne nadarmo se říká, že pro šťastný život je nutné udržovat jakousi rovnováhu mezi pracovním a také soukromým životem. Toho si jsou moc dobře vědomi i úspěšní lidé, kteří se řadí k nejbohatším lidem světa. Právě ti nejbohatší lidé si dnes uvědomují, jak potřebný je odpočinek a jak právě odpočinek může přinést jakousi revitalizaci těla a mysli.  

Pojďme si tedy říct, co lidé, kteří se dnes řadí k nejbohatším lidem planety, dělají ve svém volném čase, jak naplňují hodiny, kdy nemusí pracovat.  

Co dělá Bill Gates 

Bill Gates dlouhou dobu seděl na trůnu čili byl tím nejbohatším člověkem na světě. Dnes sedí na druhé příčce, ovšem to nevadí. Svůj volný čas stejně tráví na tenisových kurtech, na nichž hraje tenis. Podnikatel, jehož jmění je aktuálně odhadované na 105 miliard korun, pravidelně navštěvuje i tenisové turnaje. Kromě tenisu však tráví čas i golfem či čte.  

Co dělá Mark Zuckerberg 

Ptáte se, co dělá zakladatel Facebooku, Mark Zuckerberg? Ten podle všeho tráví svůj volný čas tím, že se uší cizí jazyky. Sám moc dobře ví, že kolik jazyků zná, tolikrát je člověkem, a tak svůj volný čas nepromrhá zbytečnostmi a raději se vzdělává. To ho ostatně šlechtí. Dokonce se učil i čínsky, což není zrovna snadný jazyk.  

Co dělá Warren Buffett 

Ptáte se, co dělá nejúspěšnější investor všech dob? Warren Buffett miluje hrát na ukulele, to ho ostatně i uspokojuje v době, kdy je plný napětí a rozčílení. Podle mnoha ověřených zdrojů ve volném čase chodí hrát na ukulele společně s prvním zmíněným Billem Gatesem.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *