Čtyři knihy, které vás posunou vpřed
Podnikání

Čtyři knihy, které vás posunou vpřed

Pokud chcete uspět, nesmíte stát na jednom místě. I když se vám zrovna nedaří, zkuste se motivovat jinak. Co třeba přečíst si některou z knih, které pomohli stovkám úspěšných lidí po celém světě? Pokud chcete uspět ve světě byznysu nebo v čemkoli jiném, vyplatí se vědět, jaké knihy vás dokážou posunout vpřed. Vybrali jsme z poměrně širokého seznamu čtyři knižní výtisky, které velmi často doporučují i ti nejbohatší a nejvlivnější lidé světa.  

Restart (J. Fried a D. H. Hansson) 

Jednou z knih, které jsou velice často doporučované, je kniha Restart, za kterou stojí dvojice skládající se z J. Frieda a D. H. Hanssona. Kniha je pro všechny jedince, kteří se rozhodli podnikat. V tomto knižním skvostu najdete celou řadu řad a tipů, jež jsou často v rozporu s tím, co jste možná doposud o podnikání slyšeli nebo znali. I proto je kniha velice zajímavá. Boří jakési předem zakořeněné mýty, které v nás rostou.  

Žádné výmluvy (Brian Tracy) 

K méně známým, leč také velice motivačním knihám, patří kniha od Briana Tracyho nazvaná žádné výmluvy. Brian Tracy dnes patří k vůbec nejlepším motivačním řečníkům a jeho kniha je jeho odrazem. V knize se mluví o sebedisciplíně, která je opravdu nadmíru důležitá. Hovoří se také o koncentraci, která předčí často i ten největší talent. Dokonce se ukazuje, jak krok po kroku lze zavést disciplínu do prakticky každé oblasti osobního i profesního života.  

Nekonečná vnitřní síla (Anthony Robbins) 

Třetí knihou z vytipovaných čtyř je kniha Nekonečná vnitřní síla, za kterou stojí Anthony Robbins. V knize se mluví především o technikách, které lze naplno využít a díky kterým lze snadno dosáhnout svých vytoužených cílů.  

Inteligentní investor (Benjamin Graham) 

Jakousi alfou a omegou každého úspěšného investora je kniha Inteligentní investor. To ostatně potvrzuje i Warren Buffett, dnes nejznámější investor světa, který tvrdí, že kdyby knihu nepřečetl, pravděpodobně by nebyl dnes tam, kde je.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *