Hodnotné knihy napsané miliardáři, které stojí za přečtení
Podnikání

Hodnotné knihy napsané miliardáři, které stojí za přečtení

Chcete rozjet velký byznys nebo se jen chcete stát úspěšným a bohatým člověkem? Je načase zpestřit svoji knihovnu, a to výtisky, které mají na svědomí miliardáři. Ti ostatně už moc dobře vědí, o čem píšou. Jejich majetek dosahuje enormních rozměrů, jejich firmy se řadí mezi nejlepší a nejúspěšnější vůbec. Nemůžeme se ani divit tomu, že se o své principy úspěchu a další jejich návody či metody rozhodli podělit s ostatními. Jakou knihu tedy přečíst, která nás posune vpřed? 

Na způsob Virgin 

Jednou z knih, která rozhodně patří do knihovny každého úspěšného člověka, je kniha jménem “Na způsob Virgin”. Jedná se o knihu, za kterou stojí britský podnikatel a zároveň také miliardář Richard Branson, který má na svém kontu už celou řadu úspěšných knih. Aktuálně se jeho společnost zabývá například turistickými lety do vesmíru.  

Zmiňovaná kniha má přinést čtenáři jednoduché popsání způsobu, jak budovat firmu, jak vést lidi a jak vybudovat úspěšný byznys. Jednoduché lekce jsou popsány zábavnou formou, tudíž nečekejte nudné čtení, které vás nebude naplňovat ani bavit.  

Přímo do Dellu 

Další knihou, která taktéž patří do vaší knihovny, je kniha “Přímo od Dellu”. Stojí za ní Michael Dell, který je známým americkým podnikatelem, který svůj byznys popisuje pomocí různých osobních anekdot. Popisuje, jaká kniha vedla k jeho vybudovanému úspěchu. Také popisuje své použité strategie nebo to, jaké služby nabízet svým zákazníkům nebo jaké on sám svým zákazníkům nabízí. Je to tedy jinými slovy nahlédnutí pod pokličku jeho podnikání.  

Jak zbohatnout 

Za přečtení také stojí kniha “Jak zbohatnout”, za kterou stojí J. Paul Getty. Jedná se o knihu, která vyšla už v roce 1965. Popisuje v ní recept, jak zbohatnout, jak ve dosáhnout velkého úspěchu na trhu s akciemi nebo jak se vypořádat s nevyhnutelným, co se týče vašeho podnikání. Je to kniha, která bezesporu změní váš přístup k byznysu jako takovému. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *