4 prvky, se kterými bude vaše obec krásnější i zajímavější
Bydlení,  Zajímavosti

4 prvky, se kterými bude vaše obec krásnější i zajímavější 

Stále máme co zlepšovat. Podoba naší obce se stále dynamicky vyvíjí a my navazujeme na aktuální trendy i možnosti, které se nám nabízejí. Co využít? 

Přiveďte zeleň i tam, kde je to na první pohled nemožné 

Příroda ustupuje lidské činnosti a betonová nebo dlážděná prostranství jsou všude okolo nás. Zvyšuje se tak ale teplota a ve větších městech je tento problém skutečně viditelný a palčivý. Zeleň přitom můžeme přivést i tam, kde se na první pohled již nedá nic dělat. Betonový vyvýšený záhon v imitaci dřeva skvěle doplní prostor obce. Budete zde pěstovat sezónní rostliny, zeleninu, nebo raději zasadíte keř? Betonový vyvýšený záhon vydrží mnoho dekád.  

Už máte svou vlastní appku?  

Aplikace pomáhá v komunikaci s občany. V reálném čase zobrazí na přístoji informace, které si přejete sdílet. Zejména v rámci krizové komunikace tento nástroj představuje užitečnou devízu. Vlastní appka ale slouží také k pohodlnému přístupu ke kalendáři akcí, ke sdílení důležitých informací, nebo ke komunikaci s občany. Aplikace může sloužit místním i turistům.  

Prostor pro pohyb i odpočinek 

Máte ve své obci místo pod širým nebem, kde by se mohly setkávat všechny generace? Kombinace klidové zóny s lavičkami a stoly k pikniku, workoutového a dětského hřiště umožňuje, aby se setkali lidé skutečně všech věkových kategorií. Třeba se i u vás zadaří uspořádat první turnaj v deskových hrách pod širým nebem. Vítěz? Přece všichni, kdo se přišli pobavit a trávit příjemný čas.  

Informační tabule nedovolí zapomenout 

Přejete si, aby se vědělo o významných rodácích nebo skutcích, které se v obci udály? Instalujte v prostoru obce informační tabule a nabídněte lidem, kteří se právě procházejí, možnost obohatit se o zajímavosti z historie i současnosti. Odolné tabule vydrží náročné povětrnostní podmínky.  

A je to. Opět jste udělali něco, díky čemuž bude vaše obec krásná a zajímavá ještě více než dosud.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *