Kde lze legálně sledovat filmy na internetu za pár kaček?
Zajímavosti

Kde lze legálně sledovat filmy na internetu za pár kaček?

Patříte k milovníkům filmů, ale nechcete neustále utrácet za kupování nových DVD? Chcete mít všechny filmy k dispozici, kdy chcete? Nabízí se možnost stahovat si filmy z internetu, ale to není zrovna legální řešení. Navíc zabere hromadu času a taky vám to zabere hromadu místa ve vašem počítači. V případě, že se chcete vyvarovat stahování, nabízí se další řešení, a to sledování filmů online. Jenže ne všechny webové stránky nabízí sledování filmů legálně. A tak se nabízí otázka, kde konkrétně sledovat legálně filmy, abychom za to nebyli stíháni? 

Je třeba na úvod říct, že pokud chcete sledovat filmy legálně na internetu, je třeba si za ně zaplatit. V této chvíli je také třeba dodat, že dnes jsou ceny velice rozumné, vždy se však ceny liší konkrétní nabídkou titulů.  

Apple TV 

Není tomu tak dávno, co společnost Apple spustila svou vlastní televizi, kterou nepojmenovala nijak jinak než Apple TV. V rámci této televize lze sledovat opravdu jedinečné tituly, nabídka je velice široká a mnohé filmy mají i české titulky. Zapůjčení filmu se pohybuje kolem pětačtyřiceti korun na dva dny, co se týče zakoupení daného filmu, v tomto případě zaplatíte od dvou set korun výše. I když se jeví Apple TV jako naprosto bezchybná a výhodná záležitost, pravdou je, že i Apple TV má své nevýhody. Jistou nevýhodou je například to, že je TV dostupná jenom skrze aplikaci.  

Google Play Movies 

Věděli jste, že i Google Play nabízí uživatelům půjčovnu filmů? Vypůjčit si film prostřednictvím Google Play Movies můžete od necelých šedesáti korun na dva dny. Co se týče zakoupení filmu, to je možné od tří set korun. Jistou nevýhodou této půjčovny filmů je to, že nabídka není tak široká a že v nabídce není tolik titulů v češtině.  

HBO GO 

V poslední době je velice populární přehrávání filmů na HBO GO. V rámci zkušební doby máte k dispozici jeden měsíc, během kterého je možné sledovat filmy i seriály zcela zadarmo. Pokud se rozhodnete u HBO GO zůstat, platíte necelých sto šedesát korun měsíčně. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *