Jak rychle dostát svým závazkům
Finance

Jak rychle dostát svým závazkům? Peníze je možné získat několika způsoby

Člověk se do dluhů dostane, ani neví jak. Potřebuje si půjčit na auto, někdy využije půjček do výplaty, jindy zapomene zaplatit sekeru v hospodě. Jindy jsou však dluhy jeho spásou. I když se říká, že člověk by neměl splácet úvěr úvěrem, někdy se nejeví jiná cesta. Nebo snad existuje způsob, jak dostát svým závazkům ještě trochu jinak, aniž bychom na sebe museli uvalit kupu dalších smluv a úvěrů?

Jak rychle dostát svým závazkům? Zapeklitá otázka, která však má rovnou několik východisek. Peníze je totiž možné získat rovnou několika způsoby, pojďme si je představit, abyste co nejrychleji zjistili, jak své dosavadní úvěry splatit rychlostí blesku.

Svolte k výkupu nemovitosti

Dřímá ve vašem majetku nějaká nemovitosti? Východiskem ze situace může být její prodej. Možná jste se domečku po babičce ještě vzdávat nechtěli, na druhou stranu vám nic jiného nezbývá. Dluhy narůstají, splátky nedokážete hradit, nechcete, aby zadlužená současnost se stala budoucností vašich dětí. A tak k prodeji nemovitosti svolíte.

Abyste však na peníze nečekali dlouho, vyvarujte se realitním kancelářím. Ty nedokážou zaručit, že k prodeji nemovitosti dojde během pár dnů, většinou je samotný přepis ještě celkem zdlouhavou nemovitostí a peníze byste mohli vidět až o pár týdnů později. Daleko rychlejší cestou je výkup bytu či výkup domu, který nabízí výplatu prakticky ihned a na ruku.

A nezáleží na tom, jestli jsou nabízené nemovitosti zatížené exekucí nebo jestli se s nimi pojí věcné břemeno. Společnosti vykupující nemovitosti mají zájem prakticky o jakýkoli objekt nezávisle na tom, co se s nimi pojí.

Požádejte své okolí

Svým závazkům také můžete dostát tak, že požádáte okolí o půjčku. Nemusí se jednat o velkou částku, může se jednat o sumu rovnající se jedné splátce. Na malý okamžik vám to ale může zachránit krk. Pokud se však rozhodnete k tomu kroku, musíte být přesvědčení o tom, že částku známým či rodině vrátíte. Nechcete si přece rozbít vztahy v tomto nejužším kruhu, nebo snad ano? Za to peníze nestojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *