Jak dosáhnout úspěchu? Radí nejbohatší self-miliardářka
Podnikání

Jak dosáhnout úspěchu? Radí nejbohatší self-miliardářka

Dosáhnout úspěchu – to je cíl, který si letos stanovil kdekdo. Pravdou je, že však ne každý tohoto úspěchu dosáhne. Mnoho lidí totiž neví, jak na to, jak k úspěchu přistupovat nebo co dělat, aby člověk opravdu uspěl. Naštěstí jsou mezi námi i úspěšnější lidé, kteří se rozhodli poradit ostatním s tím, co mají dělat nebo jak k úspěchu mají přistupovat. I Zhou Qunfei se rozhodla poradit ostatním s tím, jak úspěchu dosáhnout.  

Zhou Qunfei je v současné době nejbohatší self-miliardářka světa. Je zároveň zakladatelkou společnosti Lens Technology. I ona zažila život, který nechce zažít nikdo, přesto se však rozhodla překonat se a začít na sobě pracovat. Odešla ze školy a začala v Jižní Číně pracovat v továrně. Později se dostala na pozici manažerky, její sny se tím pádem zvětšovaly. Posléze se rozhodla sama založit továrnu na výrobu hodinových sklíček, ovšem její život se výrazně změnil až před sedmnácti lety, kdy se stala dodavatelkou společnosti Motorola.  

Její úspěch je připisován nevídané vytrvalosti, ovšem porle Zhou to není jediný recept na úspěch a štěstí.  

Buďte připravení 

Ne odvážným, ale spíše připraveným štěstí přeje. Jakožto podnikatelé musíte být připravení na všechno, mít plán B, díky kterému se nezhroutíte, ale přijmete přicházející situaci bez vypjatých nervů nebo vykřičených hlasivek.  

Nikdy se nepřestávejte učit 

Pakliže se přestanete učit, nic nového k vám nikdy nepřijde. Mezi námi se nenajde člověk, který by uměl všechno, a tak se neustále učte a zjišťujte, co je pro vás nejlepší nebo co by vás nového bavilo, jak zlepšit či rozvinout svůj byznys.  

Nikdy se nevzdávejte 

Je přijatelné selhat, není však přijatelné se vzdát. Myslete na to. Člověk, který se vzdá, nikdy nemůže uspět. A tak se nevzdávejte a dosáhněte velkých věcí. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *